UWAGA !!!
ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH
HARMONOGRAM NIE PODLEGA NEGOCJACJI


ZESPOŁY TEATRALNE

10.04.2018


Prosimy o przybycie godzinę przed występem!


Lp.

Godzina

Szkoła

Zespół

Nauczyciel

1.

9.00-9.15

Szkoła Podstawowa nr 7
w Mysłowicach

,,Czerwony Kapturek czyli bojka o dziołszce w czerwonyj czopeczce”


Agnieszka Richter,

Iwona Grzegrzólka

2

9.25-9.50

Szkoła Podstawowa Sportowa
w Mysłowicach

,,Jaś i Małgosia”

Krzysztof Kowalek, Ewa Bień, Justyna Wojak

3.

10.00-10.25

Szkoła Podstawowa nr 13
w Mysłowicach

,,Święto Niezapominajki”

Ilona Wnętrzak,

Agnieszka

Kaczmarczyk

4.

10.55-11.15

Szkołą Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

,,Odblaski z 13”

Aleksandra Król

5.

11.25-11.50

Szkoła Podstawowa nr 13

w Mysłowicach

,,Święto Niezapominajki ”

Agnieszki Kaczmarczyk,

Ilona Wnętrzak

6.

12.00-12.20

Zespół Szkół Ogólnokształcących 
Gimnazjum

Fragment ,,Zemst”

A.Fredry

Agnieszka Wachel, Magdalena Pyrr

7.

12.30-12.50

Zespół Szkół Ogólnokształcą

cych Gimnazjum

Fragment ,,Balladyny”

J.Słowackiego

Agnieszka Wachel, Magdalena Pyrr

8.

13.00-13.25

Szkoła Podstawowa

nr 10
w Mysłowicach

Fragment ,,Skąpca” Moliera,

Fragment ,,Emigrantów”

S. Mrożka

Ewa Wojtaś,

Danuta Pypłacz,

Patrycja Hankus

9.

13.35-13.55

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Fragment ,,Zemsty” A.Fredry

Agnieszka Wachel,

Magdalena Pyrr

10.

14.05-14.30

Szkoła Podstawowa nr 27 Tychy Gimnazjum

,,Makbet”na motywach Szekspira

Krystyna Rasińska

11.

14.40- 14.45

Młodzieżowy Dom Kultury
w Mysłowicach

Morderstwo w Motelu Mysław

Ewa Maj

12.

14.55- 15.20

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3
w Mysłowicach

Kopciuszek z Larysza

Dorota Opalińska,

Magdalena Czepek



ZESPOŁY MUZYCZNE (wokalno-instrumentalne)

11.04.2018

Prosimy o przybycie godzinę przed występem!


Lp.

Godzina

Szkoła

Zespół

Nauczyciel

1.

9.00-9.10

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 w Mysłowicach

Zespół muzyczny ,,Skala”

Dorota Kolonko, Magdalena Szendera

2.

9.10-9.15

Szkoła Podstawowa nr 3
w Mysłowicach

Gra na skrzypcach

Sabina Polak - Wollek

3.

9.15-9.20

Szkoła Podstawowa nr 13
w Mysłowicach

Gra na harmonijce ustnej

Gimnazjum

Sabina Polak-Wollek

4.

9.20-9.30

Szkoła Podstawowa nr 16
w Mysłowicach

Solistki Jagoda Bilewicz

Gimnazjum

Aleksandra Jędyczek

5.

9.30-9.40

Szkoła Podstawowa

nr 16
w Mysłowicach

Kosztowni – zespół instrumentalny

Aleksandra

Jędyczek

6.

9.40-9.50

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Mysłowicach

Zespół Muzyki Dawnej Canta

Kinga Chojnowska

7.

9.50-10.00

Szkoła Podstawowa nr 13
w Mysłowicach

Zespół fletowy

Sabina Polak-Wollek

8.

10.00-10.10

Szkoła Podstawowa nr 3
w Mysłowicach

Zespół ,,Triada”

Sabina Polak -Wollek

9.

10.10-10.15

Szkoła Podstawowa nr 13
w Mysłowicach

Zespół AKORD

Sabina Polak -Wollek

10.

10.15-10.25

Szkoła Podstawowa nr 17
 w Mysłowicach

Zespół ,,Gwiazdki z siedemnastki”

Aneta Urbańczyk

11.

10.25-10.35

Szkoła Podstawowa nr 10

Zespół DYSZKA

Katarzyna Adamek

12.

10.35-10.45

Szkoła Podstawowa nr 1
w Mysłowicach

Solistka Anna Sobolewska

Elżbieta Wosk

13.

10.45-10.55

Zespół szkół nr 1
w Mysłowicach

Solistka Hanna Bober

Elżbieta Wosk

14.

11.05-11.15

Zespół Szkół nr 1
w Mysłowicach

Zespół wokalny ,,Jedyneczki”

Elżbieta Wosk

15.

11.15-11.25

Zespół Szkół nr 4
w Mysłowicach

Solistka Karolina Gabryś

Gimnazjum

Kamil Szczechla

16.

11.25-11.35

Szkoła Podstawowa nr 12
w Mysłowicach

Zespół Pieśni i Tańca Morgowioki

Danuta Garleja

17.

11.35-11.45

Szkoła Podstawowa nr 3
w Mysłowicach

Solista Dawid Nowak

Sylwia Marczewska

18.

11.45-11.55

Studio Artystyczne Maciej w Zabrzu

Solistka Agnieszka Pszonak

Gimnazjum

Magdalena Polok

19.

11.55-12.05

Klub Piosenki Ballo w Żorach

Solista Karol Grudnik


Aleksandra Grygierzec

20.

12.05-12.15


Klub Piosenki Ballo w Żorach

Solistka Natalia Czyż

Aleksandra Grygierzec

22.

12.15-12.25

Klub Piosenki Ballo w Żorach

Solistka Weronika Bielorz 15 lat

Aleksandra Grygierzec

23.

12.25-12.35

Klub Piosenki Ballo w Żorach

Solistka Zofia Szmańda

Aleksandra Grygierzec

24.

12.35-12.45

Klub Piosenki Ballo w Żorach

Solistka Maria Brudnowska

Aleksandra Grygierzec

25.

12.45-12.55

Szkoła Podstawowa nr 15 w Jaworznie

Solistka Aleksandra Bojko

Bożena Gredka

26.

12.55-13.05

Szkoła Podstawowa nr 15 w Jaworznie

Urwani z choinki

Bożena Gredka

27.

13.05-13.15

Ognisko Pracy Poza Szkolnej w Mikołowie

Zespół Mamma Mia

Jadwiga Horyń

28

13.15-13.25

Studio Artystyczne Maciej w Zabrzu

Zespół muzyczny M-Canto

Gimnazjum

Magdalena Polok

29

13.25-13.35

Studio Artystyczne Maciej w Zabrzu

Duet Anna i Agnieszka Pszonak

Gimnazjum

Magdalena Polok

30

13.35-13.45

Studio Artystyczne Maciej w Zabrzu

Solistka Natalia Kołakowska

Gimnazjum

Magdalena Polok

31

113.45-13.55

Studio Artystyczne Maciej w Zabrzu

Solistka Emilia Paul

Gimnazjum

Magdalena Polok

32

13.55 -14.05

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie

Ukulele gr. średniozaawansowana

Jadwiga Horyń

33

14.05 – 14.15

Ognisko Pracy Pozaszkolnej
w Mikołowie

Ukulele gr. początkująca

Jadwiga Horyń

34

14.15-14.25

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Mysłowicach

Solistka Zofia Stawicka

Kinga Chojnowska

35

14.25-14.35

Gimnazjum 
w Mysłowicach

Solistka Agata Micińska

Gimnazjum

Agnieszka Wachel

36

14.35-14.45

Klub Relax
z Jaworzna

Zespół wokalny

Marta Grabska

37

14.45-14.55

Szkoła Podstawowa nr 10 
w Mysłowicach

Solistka Julia Kwiatkowska

Ewa Głos

38

14.55-15.05

Szkoła Podstawowa nr 10
w Mysłowicach

Solistka Oliwia Jarosz

Ewa Głos

39

15.05-15.15

Szkoła Podstawowa nr 10
w Mysłowicach

Zespół Wokalny Zielone Nutki

Ewa Głos

40

15.15- 115.25

Młodzieżowy Dom Kultury 
w Mysłowicach

Zespół ,,Rokomotywa”

Aleksandra Król

41

15.25- 15.35

Szkoła Podstawowa nr 1 w Będzinie

Zespół muzyczny

Wioletta Szczepańska

42

15.35 -15.45

Szkoła Podstawowa nr 1 w Będzinie

Solistka

Wioletta Szczepańska

43

15.45- 15.55

Młodzieżowy Dom Kultury
w Mysłowicach


K.K.


ZESPOŁY TANECZNE

12.04.2018


Prosimy o przybycie godzinę przed występem!


Lp.

Godzina

Szkoła

Zespół

Nauczyciel

1.

9.00-9.10

MOK - Żory

Zespół Wesołe Nutki I

Maria Kożuch,

Małgorzata Karwot

2.

9.15-9.25

MOK- Żory

Zespół Wesołe Nutki II

Maria Kożuch, Małgorzata Karwot

3.

9.30-9.45

MOK - Żory

Zespół taneczny

DANCE GROUP

Małgorzta Karwot

4.

9.50-10.00

Szkoła Podstwaowa nr 7 w Mysłowicach

Grupa taneczna ,,Siódemeczki”

Sylwia Działach

5.

10.05 – 10.15

Szkoła

Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Iskierki kl.1-3

Jolanta Drozd

6

10.20-10.30

StageART Dance Studio

w Mysłowicach

Zespół taneczny OhanaART

Weronika Zacher

7.

10.35-10.45

StageART

Dance Studio

Zespół AkukuART

Weronika Zacher

8

10.50- 11.00

StageART 
Dance Studio

CONTEMPO

Weronika Zacher

9.

11.05-11.15

Młodzieżowy Dom Kultury w
Mysłowicach

Zespół taneczny ,,Błyskotki”

Aleskandra Król

10.

11.20-11.30

Szkoła Podstwowa nr 13w Mysłowicach

Zespół taneczny ,,Błysk”

Aleksandra Król

11.

11.35.-11.45

MOK-stowarzyszenie formacja Taneczna Reaktywacja

Zespół ..Reaktywacja”

Ewa Rak,Monika Sabadasz, ewa Golicz

12.

11.50-12.00

MOK-stowarzyszenie formacja Taneczna Reaktywacja

Zespół MINI REAKTYWACJA

Ewa Rak, Monika Sabadasz,Ewa Golicz

13

12.05-12.10

Studio Artystyczne Maciej

Zespół taneczny Ecarte

Weronika Dercz

14

12.15-12.20

Studio Artystyczne Maciej

Zespół ,,Baletki”

Weronika Dercz

15

12.25-12.35

MDK Koszutka
w Katowicach

Zespół D.G.R.O KIDS

Damian Cetera

16

12.40-12.50

MDK Koszutka
w Mysłowicach

Zespół tanecznyD.G.R.O TEAM


Damian Cetera

17

13.00-13.10

VIA Sport Activ
w Jaworznie

Zespół D.G.R.O CREW

ponadgimnazjalne

Damian Cetera

18

13.15-13.20

Good Mood
w Katowicach

Zespół INSOMNIA

ponadgimnazjalne

Joanna Fujawa

19

13.25-13.35

Młodzieżowy Dom Kultury
w Mysłowicach

MISZ MASZ I

Agnieszka Fortuna

20

13.40-13.50

Młozdieżowy Dom Kultury
w Mysłowicach

MISZ MASZ II

Agnieszka Fortuna

21

13.55-14.05

Gimnazjum nr 3
i MDK
w Mysłowicach

Zespół Magia

Agnieszka Fortuna

22

14.10-14.15

Ognisko Pracy Pozaszkolnej
w Mikołowie

Zespół tańa jazzowego Mini Slide

Angelina Pietraszek

23

14.20-14.25

Ognisko Pracy Pozaszkolnej
w Mikołowie

Zespół tańca jazzowego Slide

Angelina Pietrasze

24

14.30-14.35

Studio Ruchu Endorfina i MDK Szopienice-Giszowiec

Zespół taneczny RELEVE

Roksana Delmaczyńska i Sabina Delmaczyńska -Piwko

25

14.40-14.45

Studio Ruchu Endorfina i MDK Szopienice-Giszowiec

Zespół Mała Impresja

Sabina Delmaczyńska-Piwko

26

14.50-14.55

Studio Ruchu Endorfina i MDK Szopienice-Giszowiec

Zespół taneczny VIVERE

Sabina Delmaczyńska-Piwko

27

15.00-15.05

Studio Ruchu Endorfina i MDK Szopienice-Giszowiec

Zespół taneczny VIVERE

Sabina Delmaczyńska-Piwko

28

15.10-15.15

Studio Ruchu Endorfina i MDK Szopienice-Giszowiec

Zespół taneczny ENDO TEAM

Martyna Jałocha