Sprawozdanie

Impreza organizowana była przez Młodzieżowy Dom Kultury w tym roku w formie zdalnej Uczestniczyło w niej 50 zespołów: Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach, Szkoła Podstawowa nr 15 w Mikołowie, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie, Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach, Szkoła Podstawowa nr 4 w Mysłowicach, Szkoła Podstawowa nr 15 w Jaworznie, szkoła Podstawowa nr 16 w Legnicy, Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 11 w Mysłowicach, Szkoła Podstawowa nt 17 w Chorzowie, Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach, Młodzieżowy Dom Kultury Bogucice Zawodzie, SP 1 w Krupskim Młynie, Szkoła Podstawowa w Gnojnie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Legnicy, I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej, Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Żywcu.

Kategorie:
  • teatralna – 10 zespołów
  • taneczna - 10 zespołów
  • muzyczna (zespoły wokalno-instrumenalne) - 30 uczestników
Lista Laureatów, ustalona przez Komisję Konkursową w składzie:
  • Hanna Tabor – przewodnicząca
  • Ewa Kapias
  • Karina Krechowiecka
  • Monika Adamek - Tuszyńska
przedstawia się następująco:
GRAND PRIX FESTIWALU otrzymuje Patrycja Sinicka z Młodzieżowego Domu Kultury w Bogucicach Zawodzie

Kategoria muzyczna:
Klasa I-III
Soliści:
I miejsce - Izabela Mròz MDK w Kielcach
II miejsce - Charlotte Secher Ognisko Pozaszkolnej w Mikołowie

Zespoły:
I miejsce - Bąble MDK nr 1w Tychach
II miejsce - Bombony MDK nr 1 w Tychach
III miejsce - Urwani z choinki SP 15 w Mikołowie

Klasa IV-VI
Soliści:

I miejsce - Anna Sobkowicz SP 16 w Legnicy
II miejsce - Natalia Lemantowicz SP 17 w Chorzowie
II miejsce - Adrianna Puk MDK nr 1w Tychach
III miejsce - Zuzanna Podolak Ognisko Pracy Pozaszkolnej Mikołowie
III miejsce - Maja Popielas SP 10 w Mysłowicach

Wyróżnienia:
Iga Podsiedlik SP w Gnojnie, Julia Gąsior SP 17 w Chorzowie

Zespoły:

I miejsce -,,Bonawentura" MDK nr 1 Tychach (piosenką ,,Siadej")
II miejsce - Magda Borowska i Amelka Rząsińska MDK w Gliwicach
III miejsce -,, Dyszka" SP nr 10 w Mysłowicach

Klasa VII-VIII
Soliści:
I miejsce - Milena Konieczna Szumilo Art Forum Group z Legnicy
II miejsce - Lena Balcerowska SP nr 5 z Tuchola
III miejsce - Martyna Myszkowska Ognisko Muzyczne Amadeusz w Mysłowicach

Wyróżnienie:
Sandra Pytlarz - Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Żywcu

Zespoły:
I miejsce - ,,Pięciolinia " MDK w Gliwicach
Szkoły ponadpodstawowe:

Soliści:
I miejsce - Amelia Lemańska I LO w Dąbrowie Górniczej
II miejsce - Anelia Dutkievich MDK w Mysłowicach
II miejsce - Magdalena Baron MDK w Gliwicach
III miejsce - Krzysztof Pawlik Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

Wyróżnienia
Zuzanna Lemantowicz III LO w Gliwicach

Zespoły:

I miejsce - ONK MDK Mysłowice

Kategoria taneczna:
KLASY I-III

Wyróżnienie: Fanaberia - MDK nr 1 w Tychach (był tylko jeden zespół)

KLASY IV-VI

Wyróżnienie: Iluzja - MDK nr 1 w Tychach (był tylko jeden zespół)

KLASY VII-VIII

I miejsce - TIP TOP II - MDK nr 1 Tychy
II miejsce -CRD Crew - MDK nr 1 Tychy

Wyróżnienie:
Julia Dziewońska i Daniel Skrobotz - MDK nr 1 Tychy (była tylko jedna para)
Gabriela Dołęga - MDK nr 1 Tychy (była tylko jedna osoba - solówka)

Szkoły Ponadpodstawowe

I miejsce - CRD Crew 2 - MDK nr 1 Tychy i TIP TOP I - MDK nr 1 Tychy
III miejsce Zespół Tańca Towarzyskiego Feeling - MDK nr 1 Tychy (cztery pary)

WYRÓŻNIENIE
SLIDE - Ognisko Pracy Szkolnej Mikołów

Kategoria teatralna

KLASY I -III
I miejsce - ,,Odblaski z Trzynastki” SP 13 i MDK Mysłowice
II miejsce - Monodram Krystyna Dudka SP 1 w Krupskim Młynie
III miejsce - ,,Kubusie” MDK w Tychach i Przedszkole.

KLASY IV-VI

I miejsce - Teatr lalek "Bonaventura" MDK w Tychach
II miejsce - Teatr Lalek "Skrzat" MDK w Tychach ,,Czerwony Kapturek”

KLASY VII - VIII

I miejsce - Lena Pazdyga SP nr 1 w Krupskim Młynie
II miejsce - Paulina Zaręba SP nr 1 w Krupskim Młynie

Szkoły Ponadpodstawowe

I miejsce - Grupa Teatralna ,,Pi Ying” MDK nr 1 w Tychach ze spektaklem "Łysa Śpiewaczka"
II miejsce - Autorski Teatr Ruchu ,,Wampa” MDK nr 1 w Tychach "Bieguni"
III miejsce - Teresa Bisaga I LO w Mikołowie

Wyróżnienie
Koło teatralne ,, Bohema” MDK Mysłowice -Kabaret cześć 1 i 2


Werdykt jury jest niepodważalny i ostateczny .

Doceniając ogromny wkład pracy i wysiłek w tym trudnym czasie bardzo wszystkim dziękujemy, składamy też serdeczne podziękowania nauczycielom, opiekunom przygotowującym zespoły do uczestnictwa w naszej wieloletniej tradycyjnej imprezie. Nagrody do odebrania w Młodzieżowym Domu Kultury w Mysłowicach ul. Mikołowska 3 od 1 czerwca 2021 roku.

Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy za rok.
Comments