Harmonogram

Harmonogram przesłuchań uczestników Konkursu Recytatorskiego

Przesłuchania uczestników odbędą się 23 maja 2018 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Mysłowicach
 ul. Mikołowska 3 – aula (budynek II Liceum Ogólnokształcącego). Przesłuchania odbędą się w czterech grupach:


GRUPA I – Wszyscy przychodzą na godzinę 9:00

Lp.

Godzina

Szkoła/miasto

Recytator

Opiekun

1.

9.00 – 9.05

Szkoła Podstawowa nr 1
w Mysłowicach

Maksymilian Szurmik

Elżbieta Kleszcz-Styrylska

2.

9.05 – 9.10

Szkoła Podstawowa nr 1
w Mysłowicach

Julia Jurek

Karolina Cyga

3.

9.10 - 9.15

Szkoła Podstawowa nr 3
w Mysłowicach

Franciszek Mauer

Aleksandra Pałka

4.

9.15 – 9.20

Szkoła Podstawowa nr 3
w Mysłowicach

Dominika Bryk

Katarzyna Kręcichwost

5.

9.20 – 9.25

Zespół Szkół Sportowych
w Mysłowicach

Kinga Strzelczak


6.

9.25 – 9.30

Szkoła Podstawowa nr 4
w Mysłowicach

Amelia Zaisz

Krzysztofa Adamczyk

7.

9.30 – 9.35

Szkoła Podstawowa nr 4
w Mysłowicach

Wiktoria Paliwoda

Krzysztofa Adamczyk

8.

9.35 – 9.40

Szkoła Podstawowa nr 9
w Mysłowicach

Julia Adamska

Irena Wyraniec

9.

9.40 – 9.45

Szkoła Podstawowa nr 9
w Mysłowicach

Emilia Żuradzka

Irena Wybraniec

10.

9.45 – 9.50

Szkoła Podstawowa nr 7

w Mysłowicach

Jacek Zawada

Ksymena Paździor-Mucha

11.

9.50 – 9.55

Szkoła Podstawowa nr 7
w Mysłowicach

Kamil Marczak


12.

9.55 – 10.00

Szkoła Podstawowa nr 7
w Mysłowicach

Jakub Wolski


12.

10.00 – 10.05

Szkoła Podstawowa nr 11
w Mysłowicach

Michał Kriegler

Klaudia Widera

13.

10.05 – 10.10

Szkoła Podstawowa nr 10
w Mysłowicach

Weronika Michalik

Marzena Grzegorczyk- Natkaniec

14.

10.10 – 10.15

Szkoła Podstawowa nr 10
w Mysłowicach

Alicja Klepka

Magdalena Pastus

GRUPA II – Wszyscy przychodzą na godzinę 10:15

Lp.

Godzina

Szkoła/miasto

Recytator

Opiekun

16.

10.20 – 10.25

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (SP13)
w Mysłowicach

Aleksandra Wziątek

Dorota Wiechuła-Chwastek

17.

10.25 – 10.30

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (SP13)
w Mysłowicach

Martyna Myszkowska

Dorota Wiechuła - Chwastek

18.

10.30 – 10.35

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1
w Mysłowicach

Michał Kudał

Katarzyna Olszowska - Gieroń

19.

10.35 – 10.40

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1
w Mysłowicach

Oliwia Seweryn

Beata Majchur

20.

10.40 – 10.45

Szkoła Podstawowa nr 16
w Mysłowicach

Agnieszka Juruś

Joanna Gałuszka

21.

10.45 – 10.50

Szkoła Podstawowa nr 16
w Mysłowicach

Julia Działas

Joanna Gałuszka

22.

10.50 – 10.55

Szkoła Podstawowa nr 7
w Jaworznie

Antonina Kłosowska

Edyta Malczak - Worwa

23.

10.55 – 11.00

Szkoła Podstawowa nr 7
w Jaworznie

Honorata Garlej

Joanna Smal

24.

11.00 – 11.05

Prywatna Szkoła Podstawowa
w Mikołowie

Mateusz Waclik

Katarzyna Kozioł

GRUPA III – Wszyscy przychodzą na godzinę 11:00

Lp.

Godzina

Szkoła/miasto

Recytator

Opiekun

25.

11.05 – 11.10

Szkoła Podstawowa nr 6
w Sosnowcu

Aleksandra Pańczuk

Barbara Kleczko

26.

11.10 – 11.15

Szkoła Podstawowa nr 6
w Sosnowcu

Zofia Gruszka

Ewa Matysek

27.

11.15 – 11. 20

Szkoła Podstawowa nr 6
w Sosnowcu

Hanna Wawrzyniak

Barbara Kleczko

28.

11.20 – 11.25

Szkoła Podstawowa nr 46
w Sosnowcu

Veronika Biedina

Joanna Adamczyk

29.

11.25 – 11.30

Szkoła Podstawowa nr 46
w Sosnowcu

Weronika Leks

Joanna Adamczyk

30.

11.30 – 11.35

Szkoła Podstawowa nr 46
w Sosnowcu

Vanessa Kania

Joanna Adamczyk

31.

11.35 – 11.40

Szkoła Podstawowa nr 46
w Sosnowcu

Julia Krawiec

Joanna Adamczyk

32.

11.40 – 11.45

Szkoła Podstawowa
w Czeladzi

Zuzanna Zasępa

Anna Suwała
Ewa Nidecka

32.

11.45 – 11.55

Szkoła Podstawowa
w Czeladzi

Aleksandra Fraś

Ewa Nidecka
Anna Suwała

33.

11.55 – 12.00

Szkoła Podstawowa nr 7
w Mysłowicach

Magdalena Woźniak

Marta Bober

34.

12.00 – 12.05

Szkoła Podstawowa nr 7
w Mysłowicach

Natalia Skwarek

Marta Bober


GRUPA IV – Wszyscy przychodzą na godzinę 12:00


35.

12.05 – 12.10

Szkoła Podstawowa Sportowa
GIMNAZJUM w Mysłowicach

Daria Kałużny


36.

12.10 – 12.15

Szkoła Podstawowa nr 10
GIMNAZJUM w Mysłowicach

Bartosz Sorek

Barbara Witkowska

37.

12.15 – 12.20

Szkoła Podstawowa nr 10
GIMNAZJUM w Mysłowicach

Roksana Grabowska

Ewa Wojtaś

38.

12.20 – 12.25

Szkoła Podstawowa nr 4
GIMNAZJUM w Mysłowicach

Agata Gaszczyk

Małgorzata Małczak

39.

12.25 – 12.30

Szkoła Podstawowa nr 4
GIMNAZJUM w Mysłowicach

Katarzyna Berek

Lucyna Musialik

40.

12.30 – 12.35

Szkoła Podstawowa nr 46 z
oddziałami GIMNAZJUM nr 4
w Sosnowcu

Kinga Jesień

Joanna Adamczyk

41.

12.35 – 12.40

Szkoła Podstawowa nr 46 z oddziałami GIMNAZJUM nr 4
w Sosnowcu

Kinga Warzecha

Joanna Adamczyk

42.

12.40 – 12.45

Gimnazjum nr 16
w Sosnowcu

Weronika Planiecka

Ewa Matysek

43.

12.45 – 12.50

Szkoła Podstawowa nr 38
GIMNAZJUM w Katowicach

Natalia Ledowń

Krystyna Laskowska

44

12.50 -12.55

Szkoła Podstawowa nr 6 GIMNAZJUM w Sosnowcu

Amelia Hoppe

Agata Kuc - Bednarczyk

45.

12.55 -13.00

Szkoła Podstawowa nr 6 GIMNAZJUM w Sosnowcu

Katarzyna Katra

Dariusz Markiewicz

46.

13.00 – 13.05

Szkoła Podstawowa nr 16
GIMNAZJUM w Mysłowicach

Julia Staroń

Ewa Mączka

47.

13.05 – 13.10

Szkoła Podstawowa nr 16
GIMNAZJUM w Mysłowicach

Sonia Bożek

Ewa Mączka