Harmonogram 20 maja (GIM.)

Harmonogram przesłuchań uczestników Konkursu Recytatorskiego


Przesłuchania uczestników GIMNAZJÓW w Konkursie Recytatorskim odbędą się 20 maja 2016 roku
w godzinach od 9.00 do 11.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Mysłowicach ul. Powstańców 6 - II piętro .
Przesłuchania odbędą się w dwóch grupach:

GRUPA I – Wszyscy przychodzą na godzinę 9:00

Lp.

Godzina

Szkoła/miasto

Recytator

Opiekun

1.

9.00 – 9.05

Zespół Szkół Sportowych Gimnazjum 
w Mysłowicach

Zuzanna Grzesińska

Marta Ćwienk

2.

9.05 – 9.10

Zespół Szkół Sportowych Gimnazjum 
w Mysłowicach

Wiktoria Urbaniak

Marta Ćwienk

3.

9.10 - 9.15

Gimnazjum nr 2 w Mysłowicach

Martyna Kozibut

Małgorzata Żarska
Ksymena Paździor-Mucha

4.

9.15 – 9.20

Gimnazjum nr 2 w Mysłowicach

Joanna Grabowska

Małgorzata Żarska
Ksymena Paździor-Mucha

5.

9.20 – 9.25

Gimnazjum nr 1 w Mysłowicach

Wiktoria Krawczyk

Krzysztofa Adamczyk

6.

9.25 – 9.30

Gimnazjum nr 1 w Mysłowicach

Zachary Baniel

Grażyna Drzyzga

7.

9.30 – 9.35

Gimnazjum nr 1 w Mysłowicach

Agata Gaszczyk

Małgorzata Małczak

8.

9.35 – 9.40

Gimnazjum nr 4 w Mysłowicach

Tymoteusz Nowak

Ewa Wojtaś

9.

9.40 – 9.45

Gimnazjum nr 4 w Mysłowicach

Marcel Rospondek

Ewa Wojtaś

10.

9.45 – 9.50

Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach

Natalia Nawrat

Ewa Zakrzewska

11.

9.50 – 9.55

Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach

Weronika Mikula

Ewa Zakrzewska

12.

9.55 – 10.00

Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach

Aleksandra Kryjak

Aleksandra Gumółka


GRUPA II – Wszyscy przychodzą na godzinę 10:00

Lp.

Godzina

Szkoła/miasto

Recytator

Opiekun

16.

10.00 – 10.05

Gimnazjum nr 5 w Mysłowicach

Wiktoria Szyndler

Elżbieta Ordowska

17.

10.05 – 10.10

Gimnazjum nr 8 w Katowicach

Sandra Szczęsny

Joanna Krzywoń

18.

10.10 – 10.15

ZSO, Gimnazjum nr 6 w Sosnowcu

Julia Wącław

Joanna Adamczyk

19.

10.15 10.20

ZSO, Gimnazjum nr 6 w Sosnowcu

Aleksandra Skomiał

Joanna Adamczyk

20.

10.20 – 10.25

ZSO, Gimnazjum nr 6 w Sosnowcu

Filip Wawrzyńczuk

Dorota Ćwiertnia

21.

10.25 – 10.30

ZSO Gimnazjum nr 6 w Sosnowcu

Klaudia Grabowska

Dorota Ćwiertnia

22.

10.30 – 10.35

Gimnazjum nr 1 w Lędzinach

Wiktoria Hachuła

Magdalena Karoń

23.

10.35 – 10.40

Zespół Szkół Prywatnych DUAL w Mikołowie

Zofia Tkocz

Agnieszka Godziek

24.

10.40 – 10.45

Gimnazjum w Kroczycach

Alicja Widawska

Edyta Bednarz

25.

10.45 – 10.50

Gimnazjum w Kroczycach

Julia Bednarz

Edyta Bednarz

26.

10.50 – 10.55

Gimnazjum w Kroczycach

Julia Domagała

Edyta Bednarz