KONKURSY‎ > ‎Konkurs dziennikarski‎ > ‎

Wyniki konkursu

W Konkursie, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Mysłowicach wzięli udział uczniowie z Gimnazjum nr 5, Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi, Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 6, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.


Komisja Konkursowa w składzie: 
  1. Mgr Magdalena Gawlas – przewodnicząca 
  2. Mgr Monika Adamek - Tuszyńska
przyznała następujące nagrody: 

W temacie nr 1.Zbliżają się wybory samorządowe. Wyobraź sobie, że zostałeś Radnym w naszym mieście. Czym zająłbyś się w pierwszej kolejności? Jak wyobrażasz sobie pracę w Radzie Miasta?

I miejsce: Arkadiusz Sokal z Gimnazjum nr 5

W temacie nr 2.Czy twoja szkoła to to ciekawe miejsce? Czy jest to miejsce, w którym jedynie zdobywasz wiedzę i uczysz się rzeczy mniej lub bardziej przydatnych? Jak, twoim zdaniem, być powinno?

I miejsce Paulina Boba z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

W temacie nr 3.Czy działasz społecznie? Bierzesz udział w akcjach charytatywnych? Czy według ciebie działania tego typu (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Szlachetna Paczka itp.) są potrzebne?

I miejsce: Sara Grzesiok  z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Wyróżnienia: Bartosz Kasprzak, Krzysztof Ryfiak, Adrian Ciśniewski, Hanna Gumółka, Alina Dziędziel, Matylda Klos, Krzysztof Kściuk.


Zapraszamy wszystkich laureatów oraz uczestników konkursu na uroczystość wręczenia nagród w dniu 01.12.2014 r. o godzinie 16.00. Uroczystość odbędzie się w auli Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach.

Wszystkim Uczestnikom Konkursu bardzo dziękujemy za uczestnictwo i nadesłane prace.
Comments