KONKURSY‎ > ‎Konkurs ekologiczny‎ > ‎

Sprawozdania 2017

FILMIKI

PROTOKÓŁ
z posiedzenia Jury
oceniającego filmiki nadesłane na konkurs
„Miedzy zabawą, a nauką”



Na konkurs przysłano 13 filmików z 4 szkół. W tym 11 filmików z klas IV- VI i 2 z klas I- III.
Jury w składzie: Monika Tuszyńska- dyrektor MDK, Barbara Kawa- organizator konkursu, Grzegorz Gadomski- członek komisji obejrzeli i ocenili filmy i ocenili je zgodnie z podanymi w regulaminie zasadami.
Wszystkie filmiki były interesujące, jednak za najlepsze uznaliśmy:

W kategorii klas starszych przyznaliśmy dwa I miejsca i jedno II miejsce i dwa trzecie.

I miejsca:

    SP 16 „Bąbelkowa lawa” (Kamila Klimczok, Mateusz Porwit, Konrad Stolorz, Nikodem Stolorz pod opieką pani Joanna Klimczok i pana Aleksandra Porwit)
    SP 13 „Cząsteczki” (Małgorzata Miączyńska, Aleksandra Gadomska, David Habryka pod opieką pani Darii Góralskiej)

II miejsce

    SP 16 „Kryptonim „Wulkan” (Paulina Plewniak, Malwina Wykręt, Małgorzata Wykręt pod opieką pani Joanny Żarłok)

III miejsce

    SP 9 „Wdech, wydech” (Aleksandra Goj, Anna Rajkiewicz, Magdalena Zyngier, Wiktor Pałka pod opieką pani Joanna Sysakiewicz)
    SP 16 „Efekt Tyndala” (Wiktoria Glos, Tomasz Synowiec, Mateusz Dittrich pod opieką pani Joanny Żarłok)



W kategorii klas młodszych przyznaliśmy:

I miejsce 
    dla SP 6 za filmik „Tajemnicza substancja” (Amelia Dziąbowska, Franciszek Kapuściok, Wiktoria Wazińska pod opieką pani Edyty Stolorz)

II miejsce
    za filmik „Czy przeżyjemy wybuch wulkanu?” (Martyna Michalak, Bartosz Jóźwik, pod opieką pani Ewy Głos)



BIEG EKOLOGICZNY

Protokół z podsumowania
XIII Międzyszkolnego Biegu Ekologicznego
dla uczniów klas I- IV


20 kwietnia 2017 odbył się XIII Międzyszkolny Bieg Ekologiczny pod hasłem „Między zabawą, a nauką” dla uczniów mysłowickich szkół.
Do biegu zgłosiło się 9 drużyn, z czego 8 w kategorii klas III- IV, a jedna w kategorii klas I-II. W biegu wystartowało 7 drużyn z klas III- IV i jedna z klas I-II.

Jury podsumowało wyniki i stwierdziło, że:
W kategorii klas III- IV
        I miejsce drużyna z SP 9
        II miejsce drużyna z SP 11 i drużyna z SP 17
        III miejsce drużyna z SP 6

W kategorii klas I- II
        I miejsce Drużyna nr 10 z SP 6

Lp.

Nr drużyny

SP

Opiekun

Uczniowie

Ilość pkt./ MIEJSCE


Klasy III- IV

1

2

SP 2

Katarzyna Ziółkowska

Jakub Matyśkiewicz
Kamil Jasiński
Martyna Małyska

47/V

2

3

SP 6
ZSP 1

Ewelina Wojniak

Zofia Staroń
Magdalena Dorniak
Oliwia Seweryn

57/III

3

4

SP 9

Aleksandra Sarna
Joanna Sysakiewicz

Jakub Nowrot
Magdalena Bukowiec
Dominika Wieniawska

65/I

4

5

SP 11

Marta Polańska


60/II

5

6

SP 12

Drużyna nie przystąpiła do biegu

6

7

SP 13

Jolanta Stolarska

Alicja Hilus,
Rafał Daniel,
Filip Grzechowski

56/IV

7

8

SP 16

Joanna Żarłok

Dominika Kołodziej
Kamil Klimczok
Nikodem Stolorz

51/V

8

9

SP 17
ZSP 4

Iwona Kubica

Mikołaj Jędyk,
Maciej Simela,
Zuzanna Rak

60/II


Klasy I- II

9

10

SP 6
ZSP 1

Ewelina Wojniak

Emilia Lesiak
Jakub Pacyga
Wiktoria Wazińska

60/I




UCZESTNICY WYCIECZKI

Lp.

Szkoła/klasy

Opiekun

Uczestnicy

Za miejsce

Ilość osób

Uwagi

Za film

1

9/VI

Joanna Sysakiewicz

Aleksandra Goj
Anna Rajkiewicz
Magdalena Zyngier
Wiktor Pałka

III

4 + 1


2

13/VI

Daria Góralska,


Małgorzata Miączyńska
Aleksandra Gadomska
David Habryka

I

3 + 1


3

16/Vb

Joanna Żarłok

Wiktoria Glos
Tomasz Synowiec
Mateusz Dittrich

III

10 + 1


Paulina Plewniak
Malwina Wykręt
Małgorzata Wykręt

II


Kamila Klimczok
Mateusz Porwit
Konrad Stolorz
Nikodem Stolorz

I


4

6/II a

Edyta Stolorz

Amelia Dziąbowska
Franciszek Kapuściok
Wiktoria Wazińska

I

3 + 1


5

10/Ia

Ewa Głos

Martyna Michalak
Bartosz Jóźwik

II

2 + 1

27

Z biegu

1

SP 6

ZSP 1

Ewelina Wojniak

Zofia Staroń
Magdalena Dorniak
Oliwia Seweryn

III

3 + 1


2

SP 6
ZSP 1

Emilia Lesiak
Jakub Pacyga
Wiktoria Wazińska

I

3


3

SP 9

Aleksandra Sarna

Joanna Syskiewicz

Jakub Nowrot
Magdalena Bukowiec
Dominika Wieniawska

I

3 + 1?


4

SP 11

Marta Polańska

Bartosz
Amelia
Wiktor

II

3 + 1


5

SP 13


Jolanta Stolarska


Alicja Hilus,
Rafał Daniel,
Filip Grzechowski

IV

3 + 1?


6

SP 17
ZSP 4

Iwona Kubica

Mikołaj Jędyk,
Maciej Simela,
Zuzanna Rak

II

3 + 1

21

Wycieczka nagroda odbędzie się 10 maja 2017 (środa)
    Zbiórka przed MDK o godzinie 9:00

W programie:
    10:00 wizyta w pracowni robotów na Politechnice Śląskiej w Gliwicach
    12:00 zwiedzanie Palmiarni
    Powrót około godziny 15:00
Warunkiem wyjazdu jest dostarczenie do MDK-u podpisanych zgód na wyjazd w terminie do piątku 28 kwietnia.

Comments