Sprawozdanie z konkursu plastycznego
"Zakładka do książki”


W Konkursie ogłoszonym przez Młodzieżowy Dom Kultury oraz Filię nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej wzięły udział następujące placówki: SP1,SP5,SP6,SP 7,SP10, SP13,SP 14, SP 15, SP17, ZSZP 1, ZSZP2, ZSZP3, ZSZS, Zespół Szkół Specjalnych, G3, G4, G5, Gimnazjum Dwujęzyczne, Zespół Szkół Ogólnokształcących, II LO, P3, P5, P8, P15, P16 oraz MDK z Tychów.

Nadesłano 250 prac.


Lista laureatów przedstawia się następująco:

I. Przedszkola

I miejsce – Roksana Misiarczyk – Przedszkole nr 15

II miejsce – Paweł Sala - Przedszkole nr 8

III miejsce – Alicja Frank– Przedszkole nr 3


wyróżnienia

Paulina Zdziebło – Przedszkole nr 8

Tomasz Żołna – Przedszkole nr 15

Krzysztof Saternus – Przedszkole nr 15

Roksana Misiarczyk – Przedszkole nr 15

Fabian PączkaPrzedszkole nr 15

Tymoteusz Zasimek- Przedszkole nr 15

Karolina Chobel – Przedszkole 15

Amelia Wydmuch – Przedszkole nr 15

Izabela Biłas – Przedszkole nr 16


II. Szkoły Podstawowe

grupa młodsza

I miejsce – Antonina Wolańska Zespół Szkół z oddziałami integracyjnymi w Mysłowicach.

II miejsce – Wiktoria Lipnicka - Młodzieżowy Dom Kultury w Tychach

III miejsce – Karol Gawełczyk- Szkoła Podstawowa nr 17


wyróżnienia:

Jakub Kowalczyk- Zespół Szkół z oddziałami integracyjnymi w Mysłowicach.

Maria Bargieł – Młodzieżowy Dom Kultury w Tychach

Filip Szewczyk – Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach

Emilia Lukas - Szkoła Podstawowa nr 16

Zofia Kołodziejczyk – Zespół Szkół nr 1 w Mysłowicach

Agnieszka Ćwikła – Szkoła Podstawowa nr 15 w Mysłowicach

Maja Musik- szkoła Podstawowa nr 14 w Mysłowicach

Vanessa Wiera – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

Martyna Zapart – Szkoła Podstawowa nr 16 w Mysłowicach

Szymon Miś – Zespół Szkół z oddziałami integracyjnymi.


grupa starsza

I miejsce – Wiktoria Głos Szkoła Podstawowa nr 16 w Mysłowicach

II miejsce – Filip Grabowski– Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

III miejsce – Jakub Soboń– Szkoła Podstawowa nr 16


wyróżnienia:

Wiktoria Kraś- Szkoła Podstawowa nr 15 w Mysłowicach

Dawid Jancarczyk – Szkoła Podstawowa nr 15 w Mysłowicach

Aleksandra Gadomska – Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

Nikola Goczoł – Szkoła Podstawowa nr 5 w Mysłowicach

Izabela Sabat- Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

Dawid Habryka – Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

Katarzyna Schoen - Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 w Mysłowicach

Zofia Piznal – Szkoła Podstawowa nr 5 w Mysłowicach

Aleksandra Warzecha – Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

Weronika Krawczyk - Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

Weronika Grabowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

Sylwia Pietrusiak – Szkoła Podstawowa nr 8 w Mysłowicacach


III. Gimnazja

I miejsce – Weronika Wybraniec – Zespół Szkół Specjalnych w Mysłowicach

II miejsce – Aleksandra Rogalka – Gimnazjum nr 4 w Mysłowicach

III miejsce – Paul Anna– Gimnazjum nr 3 w Mysłowicach


wyróżnienia:

Wiktoria Mikość - Gimnazjum nr 1 w Mysłowicach

Alicja Fiszer – Gimnazjum nr 1 w Mysłowicach

Jakub Pierzchała – Gimnazjum nr 4 w Mysłowicach

Alicja Stachurska– Gimnazjum nr 3 w Mysłowicach

Seweryn Molek – Gimnzjum nr 4 w Mysłowicach

Paulina Szczepocka – Gimnazjum nr 3 w Mysłowicach

Mikołaj Jędrzejek – Gimnazjum nr 4 w Mysłowicach

Marta Mauer – Gimnazjum nr 1 Mysłowicach

Kamila Wiench – Gimnazjum nr 4 w Mysłowicach

Wiktoria Makosz- Gimnazjum nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Lędzinach.


IV. Liceum

I miejsce – Dominika Hałas - II Liceum Ogólnokształcące w Mysłowicach

II miejsce- Anna Morciniec - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach




Nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy w dniu 8 marca 2017 o godzinie 16:30, kiedy to otwarta zostanie wystawa pokonkursowa i wręczone zostaną nagrody.
Uroczystość będzie miała miejsce w Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach ul. Mikołowska 3.
Wszystkim Uczestnikom i ich Nauczycielom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie.