KONKURSY‎ > ‎Konkurs plastyczny‎ > ‎

Sprawozdanie 2018

Sprawozdanie z konkursu plastycznego

Zakładka do książki”


W Konkursie ogłoszonym przez Młodzieżowy Dom Kultury oraz Filię nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej wzięły udział następujące placówki: SP1,SP2,SP4,SP5,SP 9,SP10, SP13,SP 14, ZSZP 1, ZSZP2, Zespół Szkół Ogólnokształcących P12,P15,P16 oraz MDK z Tychów.


Nadesłano 293 prace.


Lista laureatów przedstawia się następująco:


I. Przedszkola

I miejsce
    
Hanna Uttecht - Przedszkole nr 16 w Mysłowicach

II miejsce
    
Kuba Pieprzyk - Przedszkole nr 15 w Mysłowicach

III miejsce
    – Kacper Muzalewski - Przedszkole nr 15 w Mysłowicach


wyróżnienia

Ewelina Chowaniec - Przedszkole nr 15 w Mysłowicach

Rafał Majka - Przedszkole nr 15 w Mysłowicach

Kinga Goj - Przedszkole nr 15 w Mysłowicach

Wiktoria Kocięda - Przedszkole nr 15 w Mysłowicach

Hanna Jelińska - Przedszkole nr 15 w Mysłowicach

Emilia Respondek Przedszkole nr 15w Mysłowicach

Jakub Janusz – Przedszkole 12 w Mysłowicach

Aleksandra Kuczowicz - Przedszkole nr 19 w Mysłowicach

Zofia Krakowiak - Przedszkole nr 16 w Mysłowicach

Nadia Belska - Przedszkole nr 8 w Mysłowicach

Matylda Czapla - Młodzieżowy Dom Kultur w Mysłowicach


II. Szkoły Podstawowe

grupa młodsza

I miejsce 

    - K.Dziuka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

II miejsce 
    - J.Jopek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach
    - N.Kozieja - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

III miejsce
    - Julia Andron - Szkoła Podstawowa nr 14 w Mysłowicach
    - Hanna Kwiecień - Szkoła podstawowa nr 10 w Mysłowicach


wyróżnienia:

Zofia Kołodziejczyk - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

A. Wanat - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

Małgorzata Łaskawska - Młodzieżowy Dom Kultury n 2 w Tychach

Oliwier Kowalczyk - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Mysłowicach

Nadia Olkowicz – Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

Paulina Zyskowska – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach

Magdalena Wysocka - Szkołą Podstawowa nr10 w Mysłowicach

Amelia Szczypińska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

Julia Szlachta - Szkoła Podstawowa nr 16 w Mysłowicach

Maja Musik - Szkoła Podstawowa nr 14 w Mysłowicach

Amanda Czapla - Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowice

Oliwia Bartkowiak - Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach


grupa starsza

I miejsce
    -
Kinga Roik Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

II miejsce
    -
Jakub Soboń szkoła Podstawowa nr 16 w Mysłowicach

III miejsce
    - Jakub Matyskiewicz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Mysłowicach
    - Nikodem Kozieja - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach


wyróżnienia:

Kaja Wostunik- Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

Wiktoria Szfrańska - Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

Judyta Wollek - Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

Michalina Bażańska - Szkoła Podstawowa nr 14 w Mysłowicach

Kamila Krawiec - MDK nr 2 w Tychach

Anna Polak - Szkoła Podstawowa nr 9 w Mysłowicach

Emilia Grolik - Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach


III. Gimnazja

I miejsce
    -
 M.Roter - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

II miejsce
    - K.Babula - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach
    - M.Szoen - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

III miejsce
    - M.Domachowski - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach
    - Kamil Dejworek - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach





wyróżnienia:



P.Mozler - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Grażyna Dusza- Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Marta Rylska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Agata Bokensztos - Szkoła Podstawowa nr 4 w Mysłowicach

Karol Jany - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Monika Skubiś - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Tomasz Piznal – Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Dominika Kokot - Szkołą Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Łukasz Jureczko - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach


IV. Liceum


I miejsce – Tomasz Wojtanowski - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach


II miejsce- Zuzanna Hasse - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach




Nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy w dniu 22 lutego 2018 roku

o godzinie 16.30, kiedy to otwarta zostanie wystawa pokonkursowa i wręczone zostaną nagrody.

Uroczystość będzie miała miejsce w Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach

ul. Mikołowska 3.

Wszystkim Uczestnikom i ich Nauczycielom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału
w naszym konkursie.

Comments