Protokół z ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Emocje - żywioły"


  1. Do Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach zgłoszono 187 prac.
  2. Komisja Konkursowa spośród zebranych prac plastycznych przyznała następujące miejsca:


Przedszkole:

  • Zofia Pawłowska – I miejsce
    Przedszkole nr 13 w Mysłowicach

  • Daniel Wróblewski – II miejsce
    Przedszkole nr 16 w Mysłowicach

  • Alicja Snarska - III miejsce
    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Mysłowicach


wyróżnienie:

  • Julia Dudek
    Przedszkole nr 5 w Mysłowicach

  • Sandra Piątek
    Przedszkole nr 13 w Mysłowicach

  • Jakub Zalewski
    Przedszkole nr 13 w Mysłowicach

  • Wiktoria Kowalska
    Przedszkole nr 13 w Mysłowicach

  • Alicja Sitkowska
    Przedszkole nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach


Szkoły Podstawowe kl.I-III – prace plastyczne

  • Remigiusz Nowak I miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 15 w Mysłowicach

  • Wojciech GromadzkiII miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 15 w Mysłowicach

  • Elżbieta SochajIII miejsce
    Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sosnowcu


wyróżnienia:

  • Klaudia Polak
    Zespół Szkół Specjalnych w Mysłowicach

  • Aleksandra Pawlik
    Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Mysłowicach

  • Julia Wiklińska
    Szkoła Podstawowa nr 53 w Katowicach


Szkoła Podstawowa kl.IV-VI- prace plastyczne

  • Dawida Habryka- I miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach

  • Paulina Walczak- II miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 3 w Mikołowie

  • Wiktor Janiszewski- III miejsce
    Szkoła Podstawowa nr1 w Mysłowicach


wyróżnienia:

  • Nina Sedeńko
    Szkoła Podstawowa nr 14 w Mysłowicach

  • Róża Pajor
    Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Mysłowicach

  • Wiktoria Głos
    Szkoła Podstawowa nr 16 w Mysłowicach

  • Paulina Wakiszko
    Mysłowicki Ośrodek Kultury Filia Janów w Mysłowicach


Gimnazja – prace plastyczne

  • Weronika Kornasiewicz I miejsce
    Gimnazjum nr 4 w Mysłowicach

  • Norbert BernatekII miejsce
    Gimnazjum nr 11 w Katowicach

  • Emilia KrawczyńskaIII miejsce
    Gimnazjum im. Jana Pawła II Kornowac


wyróżnienia:

  • Sonia Sychowska
    Gimnazjum nr 4 i Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

  • Filip Grzelec
    Gimnazjum nr 11 w Katowicach

  • Dawid Oślizło
    Gimnazjum nr 4 i Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach

  • Martyna Górnioczek
    Gimnazjum nr 19 w Katowicach

  • Mateusz Mateusz Worele
    Gimnazjum nr 19 w Katowicach

  • Julia Karaś
    Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach


Szkoły ponadgimnazjalne:

wyróżnienia:

  • Natalia Szkop
    Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mysłowica
    ch


Wszystkich nagrodzonych zapraszamy 8 marca 2017 roku, na godzinę 16:00

do Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach na wręczenie nagród

do auli budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Mysłowicach


Gratulujemy i serdecznie zapraszamy !