MDK‎ > ‎INFORMACJE‎ > ‎

Akcja Zima 2018

opublikowane: 13 lut 2018, 08:21 przez Nieznany użytkownik   [ zaktualizowane 21 lut 2018, 07:29 przez Grzegorz Gadomski ]
Po dwóch tygodniach odpoczynku uczniowie wrócili do szkół, a Młodzieżowy Dom Kultury podsumowuje tegoroczne półkolonie. W mających miejsce podczas ferii półkoloniach wzięło udział ponad 70 dzieci.

Młodzież miała okazję wziąć udział w rozmaitych warsztatach, odbywających się w godzinach od 9 do 13. Poza corocznymi zajęciami – m.in. komputerowymi, plastycznymi i sportowymi miało miejsce też puszczanie modeli samolotów, a muzykalni uczestnicy zajęć mogli rozwijać swoje talenty w konkursie karaoke, oraz spróbować swoich sił w grze na keyboardzie. Ponadto odbyły się rozgrywki piłki nożnej, dwóch ogni oraz wyścigi rzędów. Dzieci łamały sobie też głowy, rozwiązując zagadki matematyczne. Podopieczni MDK wybrali się dwukrotnie do kina – obejrzeli filmy „Fernando” i „Gnomy rozrabiają”. Uczestnicy półkolonii mieli zapewnione śniadania. Następne półkolonie odbędą się – jak co roku – latem. A tymczasem zapraszamy na pozostałe, organizowane przez MDK zajęcia.   

Jakub Stachoń
Comments