MDK‎ > ‎INFORMACJE‎ > ‎

Dlaczego warto spędzić ferie w MDK?

opublikowane: 26 sty 2015, 09:14 przez Magda Adamczyk   [ zaktualizowane 26 sty 2015, 09:14 ]
Niestety nie każdy w tym roku będzie mógł wyjechać w góry na ferie zimowe. Wiele dzieci zmuszonych będzie zostać w domach. Właśnie dla uczniów szkół podstawowych, którzy nie chcą nudzić się podczas zimowej przerwy w szkole, Młodzieżowy Dom Kultury organizuje jak co roku bezpłatne półkolonie, podczas których każdy będzie mógł rozwinąć swoje zainteresowania i w ciekawy sposób spędzić czas.

Pracownicy MDK przewidują wiele atrakcji. Uczestnicy będą mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi, wziąć udział w zajęciach teatralnych, tanecznych oraz muzycznych. Podczas spotkań z Panią Bajką usłyszą wiele ciekawych opowieści, które poprowadzą ich w zaczarowany świat baśni. Udostępnione zostaną również gry planszowe. Każdy z uczestników będzie miał również niesamowitą okazję, aby, mieszając składniki oraz dodając barwniki i zapachy, wyprodukować własną kostkę pachnącego mydła! Ponadto dla dzieci przewidziane są również zajęcia w warsztatach tkackich, turnieje piłkarzyków tenisa stołowego oraz liczne konkursy z nagrodami. Razem z postaciami z tradycyjnych bajek udamy się w magiczny świat Walta Disney’a, którego historię będzie można poznać podczas przedfilmowych prelekcji. W programie ferii znajdzie się również wyjazd do kina oraz – jeśli pogoda dopisze – zimowe spacery po okolicy.

Aby dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach, należy je zapisać w sekretariacie MDK, ale uwaga – liczba miejsc ograniczona! Akcja będzie odbywać się podczas ferii, od 2 do 13 lutego, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-13. Dla uczestników przewidziane jest również bezpłatne drugie śniadanie.

Jakub Stachoń, uczestnik zajęć dziennikarskich
Comments