MDK‎ > ‎INFORMACJE‎ > ‎

Ferie w MDK

opublikowane: 25 sty 2016, 07:38 przez Magda Adamczyk
W czasie ferii młodzież często tylko siedzi w domu i nie ma nic do roboty – gra wtedy na komputerze lub wychodzi spotkać się ze znajomymi. Dla Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach oferuje rozwiązanie!

W dniach od 15 do 26 lutego 2016 roku w godz. 9 - 13 odbędą się tu półkolonie dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 13 lat. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli brać udział w rozmaitych konkursach – zaczynając od plastycznych i kończąc na sportowych. Pojawią się – jak co roku – warsztaty tkackie czy możliwość wytworzenia mydła. Udostępnione zostaną komputery, gry planszowe i piłkarzyki. Odbędzie się również karaoke czy zajęcia taneczne. Jednym z kluczowych punktów programu będzie wycieczka na bajkowe spotkania w katowickim American Corner. MDK również zapewni uczestnikom drugie śniadanie (drożdżówkę lub kanapkę oraz ciepły napój). Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, ale uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!
Zapisów można dokonywać osobiście w siedzibie placówki przy ul. Powstańców 6 (II piętro) lub telefonicznie pod numerem 32 2222 545.

Jakub Stachoń, uczestnik koła medialnego MDK
Comments