MDK‎ > ‎INFORMACJE‎ > ‎

"Magia przyrody - mikrokosmos". Wręczenie nagród w konkursie.

opublikowane: 4 mar 2019, 09:17 przez Anna Saletnik   [ zaktualizowane 4 mar 2019, 09:20 ]

Zakończyła się już tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, tym razem utrzymana w temacie "Magia przyrody - mikrokosmos". Zgłoszonych do niego zostało 89 prac w czterech grupach wiekowych obejmujących dzieci i młodzież od przedszkoli po gimnazja. Oto wyniki:

PRZEDSZKOLA:
1 MIEJSCE ex aequo - Kinga Piecuch z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mysłowicach
1 MIEJSCE ex aequo - Hanna Zębik z Przedszkola Publicznego w Rogoźniku
2 MIEJSCE ex aequo - Martin Pacwa z Przedszkola nr 16 z oddziałami integracyjnymi w Mysłowicach
2 MIEJSCE ex aequo - Maja Rozmus z Przedszkola Publicznego w Rogoźniku
3 MIEJSCE - Oliwier Budziszewski z Przedszkola Publicznego w Rogoźniku
WYRÓŻNIENIA: Antonina Ferdyn (PP Rogoźnik), Zofia Frejek (ZSz-P1 Mysłowice), Aleksandra Naborczyk (P16 Mysłowice), Magdalena Rymoniak (ZSz-P1 Mysłowice), Maja Rymoniak (ZSz-P1 Mysłowice)

KLASY 1-3 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:
1 MIEJSCE ex aequo - Amanda Czapla z Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach
1 MIEJSCE ex aequo - Zofia Kołodziejczyk ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Mysłowicach
2 MIEJSCE - Natalia Tchórzewska z Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach
3 MIEJSCE - Jan Kurek z Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach
WYRÓŻNIENIA: Oliwia Bartkowiak (MDK Mysłowice), Hanna Pielecka (SP10 Mysłowice), Zuzanna Zaremba (MDK Mysłowice)

KLASY 4-6 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:
1 MIEJSCE ex aequo - Zuzanna Maniecka ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Mysłowicach
1 MIEJSCE ex aequo - Kacper Prusko ze Szkoły Podstawowej nr 51 z oddziałami integracyjnymi w Katowicach
2 MIEJSCE ex aequo - Sandra Piotrowicz z Zespołu Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach
2 MIEJSCE ex aequo - Magdalena Wysocka z Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach
3 MIEJSCE ex aequo - Magdalena Mendak z Zespołu Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach
3 MIEJSCE ex aequo - Julia Pawlik ze Szkoły Podstawowej nr 51 w Katowicach
WYRÓŻNIENIA: Julia Jopek (MDK Mysłowice), Wojciech Kluczniok (ZSiP1 Katowice), Mateusz Lis (ZSiP1 Katowice), Teodor Madaj (SP51 Katowice), Amelia Mol (MDK Mysłowice), Zofia Olejniczek (ZSiP1 Katowice), Monika Pypłacz (SP51 Katowice), Dominika Wysocka (MDK Mysłowice)

KLASY 7-8 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:
1 MIEJSCE - Aleksandra Gadomska ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Mysłowicach
2 MIEJSCE - Dominika Kokot ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Mysłowicach
3 MIEJSCE - Natalia Mol ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Mysłowicach

GIMNAZJA:
1 MIEJSCE - Barbara Dejworek ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Mysłowicach / MDK Mysłowice
2 MIEJSCE - Julia Gontarz ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Mysłowicach
3 MIEJSCE - Kamil Dejworek ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Mysłowicach
WYRÓŻNIENIA: Roksana Grabowska (SP10 Mysłowice / MDK Mysłowice), Julia Karaś (SP10 Mysłowice / MDK Mysłowice), Sandra Mikołajczak (SP10 Mysłowice / MDK Mysłowice), Julia Mysior (SP10 Mysłowice), Kamila Wiench (SP10 Mysłowice)

Serdecznie zapraszamy wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych na ceremonię otwarcia wystawy pokonkursowej i wręczenia nagród, która odbędzie się 7 marca 2019 o godzinie 16:30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Mysłowicach. Wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie.

Comments