MDK‎ > ‎INFORMACJE‎ > ‎

Podsumowanie roku szkolnego 2017/18.

opublikowane: 19 cze 2018, 09:21 przez Nieznany użytkownik
Rok szkolny powoli dobiega końca. W większości szkół generalnie oceny są wystawione i moc uczniów gotowa jest na wakacje. MDK rozwiązał już znaczną część tegorocznych konkursów, a na prawie wszystkich tutejszych zajęciach panuje ekscytacja z powodu zbliżającej się dwumiesięcznej przerwy. Jednak w Młodzieżowym Domu Kultury dalej odbywają się różnorakie wydarzenia kulturalne. Przykładowo, w czwartek 14 czerwca tego roku odbyła się Uroczysta Gala Wręczenia Nagród oraz Pokaz Talentów.

Podczas owego wydarzenia wystąpił zespół taneczny Misz-Masz 1 i Misz-Masz 2, grupa taneczno-wokalna Rokomotywa, zespoły instrumentalne i soliści. Ponadto pojawili się najmłodsi sportowcy uczestniczący w zajęciach sztuk walki, a poza sceną podziwiać można było prace plastyczne podopiecznych MDK-u: rysunki, malunki oraz rękodzieło. Ale występy młodych artystów zostały poprzedzone rozdaniem nagród w konkursach: recytatorskim, ortograficznym oraz Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.

Aula II LO pękała w szwach. Goście licznie przybyli na Galę, a zwycięscy z dumą prezentowali zdobyte trofea, a późniejszy pokaz talentów dostarczył wszystkim zgromadzonym dużej dawki świetnej rozrywki.

A na zakończenie chcielibyśmy przypomnieć o odbywającej się jak co roku Akcji Lato w Młodzieżowym Domu Kultury: zajęcia odbywać się będą w dniach od 25 czerwca do 6 lipca w godzinach od 9:00 do 13:00.

Ten rok szkolny był pełen wrażeń, nauki i wyzwań. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tegorocznych MDK-owskich zajęć, szczególnie moim współredaktorom z zajęć koła dziennikarskiego. Życzę Wam wszystkim udanych wakacji i odpoczynku. Pozdrawiam również nauczycieli, panią dyrektor i pozostałych pracowników.

Jakub Stachoń
Red. naczelny M3, koło dziennikarskie


Comments