MDK‎ > ‎INFORMACJE‎ > ‎

Półmetek "Akcji lato"

opublikowane: 4 lip 2016, 01:28 przez Magda Adamczyk   [ zaktualizowane 4 lip 2016, 01:34 ]
Za nami półmetek "Akcji lato 2016" w Młodzieżowym Domu Kultury. Do tej pory wydarzyło się wiele. Odbyły się warsztaty, które przeprowadzone zostały we współpracy z Punktem Informacji Europejskiej "Europe Direct", liczne konkursy z nagrodami, zajęcia taneczne, warsztaty tkackie, liczne konkursy plastyczne... Tworzyliśmy własne pachnące mydełka, rozegraliśmy dwa turnieje - piłkarzyków i tenisa stołowego oraz braliśmy udział w muzycznej rywalizacji w ramach karaoke.


Przed nami jeszcze moc atrakcji! W rozpoczynającym się właśnie drugim tygodniu wakacji z Młodzieżowym Domem Kultury czeka nas wycieczka do EtnoJury w Żarkach. Wejdziemy tam do ponad stuletniego młynu, który został przemieniony w interaktywne muzeum, a tam...: liczne gry, filmy, słuchowiska, oryginalne eksponaty, zabawy z żarnami, rozpoznawanie zbóż i ziaren, filmowe opowieści i gadające w piecu bułeczki - w skrócie: oryginalne i pomysłowe podejście do nauki o historii rzemiosła. Ponadto odbędziemy tam także warsztaty "Motamy zwierzęta z siana", a na końcu odpoczniemy sobie chwile, zajadając się własnoręcznie przygotowaną przez siebie pizzą!
Dodatkowo, już w najbliższy czwartek zajęcia wyjazdowe w bibliotece American Corner w Katowicach, czyli połączenie projekcji filmowej z nauką języka angielskiego i zajęciami plastycznymi.
Wszystkie wakacyjne zdjęcia w zakładce Akcja Lato - Galeria 2016
Comments