MDK‎ > ‎INFORMACJE‎ > ‎

Wspieramy artystyczny potencjał młodzieży

opublikowane: 27 lis 2013, 03:28 przez Magda Adamczyk   [ zaktualizowane 27 lis 2013, 03:31 ]

A teatr jest po to,

żeby wszystko było inne niż dotąd.

Joanna Kulmowa


Tylko entuzjaści osiągają sukcesy i spełniają swoje marzenia
– to podstawowa dewiza członków, działającej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Mysłowicach, grupy teatralnej Na nowo. Cotygodniowe spotkania to nie tylko kreatywne wykorzystywanie czasu wolnego, ale przede wszystkim szansa samodzielności działania i twórczej realizacji swoich wizji i pomysłów. Wspólne projekty rozwijają wyobraźnię, empatię, wrażliwość, uczą współpracy i współdziałania, sprzyjają także integracji i zawiązywaniu się przyjaźni.
Chociaż co roku grupa powiększa się o nowych członków, to jednak filarem są od kilku lat: Basia Pączek, Sara Grzesiok, Wiktoria Bałaban, Dominika Orzechowska, Marysia Wola oraz prześmiewca i ulubieniec wszystkich dziewczyn - Filip Stanoszek.
Nasze spotkania mają niepowtarzalny klimat, ponieważ znamy się, lubimy i inspirujemy nawzajem - twierdzi Basia.
Podobnie jak w latach ubiegłych, w tym roku szkolnym członkowie koła zorganizują 2 imprezy w ramach projektu Młodzież MDK seniorom oraz przygotują spektakle na Rejonowy Konkurs Pół żartem, pół serio i Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej, a także aktywnie włączą się w inicjatywy innych kół, działających w mysłowickim MDK.

Zapraszamy nie tylko twórczych i utalentowanych, ale także nieśmiałych, z kompleksami i bez wiary w siebie – pokażemy, że możesz wiele.

W naszym zespole każdy jest oczekiwanym gościem.