Regulamin konkursu 2020

Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym na najpiękniejszą, najciekawszą ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI. Konkurs o tej tematyce organizowaliśmy już w minionych latach uznając jednak, ze temat konkursu jest ciekawy i pożyteczny postanowiliśmy zorganizować go jeszcze raz. Chcemy w ten sposób zachęcać do czytania książek i  powrotu do tych pozycji, które otwierają nam inny świat. Nasza noblistka pani Wiesława Szymborska powiedziała kiedyś, że „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”, a my, w pełni się z nią zgadzając, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

REGULAMIN KONKURSU
 1. Uczestnicy: Dzieci i młodzież w wieku od 5 do 20 lat podzieleni na grupy wiekowe:
  • Przedszkolaki
  • Szkoła podstawowa: kl. I – III, kl. IV – VIII
  • Szkoły ponadgimnazjalne
 2. Technika prac:dowolna np. mozaika, haft, grafika, linoryt, papieroplastyka, rysunek, malarstwo, collage; preferowane techniki niekonwencjonalne, nowatorskie.
 3. Tematyka dowolna np. bajka, przyroda, pejzaże, komputer, ekologia, ulubiona książka, zabawki itp.
 4. Format: typowy dla zakładki.
 5. Praca powinna być zaopatrzona kartą informacyjną zawierająca: imię, nazwisko, wiek autora, nazwę placówki, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem, którego wykonana została praca.
 6. Termin nadsyłania prac: 15 stycznia 2021 roku
  Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury Mysłowice ul. Mikołowska 3
 7. Nagrody, dyplomy zostaną wręczone w styczniu podczas wernisażu wystawy pokonkursowej; o terminie powiadomimy oddzielnym pismem.
 8. Prace nadesłane na Konkurs stanowią własność organizatora i nie będą zwracane.
ĉ
Magda Adamczyk,
19 lis 2019, 08:53
Comments