Wyniki konkursu

W konkursie ogłoszonym przez Młodzieżowy Dom Kultury nadesłano 250 prac z mysłowickich szkół i przedszkoli. Lista laureatów przedstawia się następująco:

I. Przedszkola:

GRUPA - 4 latkowie

I miejsce - Iga Świątek - Brzezińska - Przedszkole nr 20 w Mysłowicach

II miejsce - Lena Sławińska - Przedszkole nr 15


GRUPA – 5 latkowie

I miejsce - Marcel Kurowski – Przedszkole nr 5 w Mysłowicach

II miejsce - Nikodem Berny – Przedszkole nr 5 w Mysłowicach

III miejsce – Zofia Józefus – Przedszkole nr 15 w Mysłowicach

Wyróżnienia:

Jakub Gąsior – Przedszkole nr 20 w Mysłowicach

Zofia Englisz – Przedszkole nr 5 w Mysłowicach


GRUPA – 6 latki

I miejsce - Julia Bucka Przedszkole nr 5 w Mysłowicach

II miejsce – Filip Czech

III miejsce - Hubert Rak Przedszkole nr 5 w Mysłowicach

Wyróżnienia:

Igor Sadłowski – Przedszkole nr 20 w Mysłowicach

Milena Grabowska – Przedszkole nr 15 w Mysłowicach


II. Szkoły Podstawowe

Klasa I-III

I miejsce – Przemysław Iwaniak Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach.

I miejsce – Natalia Tchórzewska Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

II miejsce – Wojciech Urbanek - Szkoła Podstawowa nr 14 w Mysłowicach

II miejsce – Ewa Jarosz – Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

III miejsce – Aleksandra Kopeć- Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

III miejsce – Emilia Kamińska -Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

Wyróżnienia:

Zofia Chojnowska - Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach.

Pola Zaremba Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

Lena Szafraniec – Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach

Hanna Kwiecień - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Milena Kołodziej – Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

Szymon Borsuk – Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Kacper Duraj - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

Oliwia Gut Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Tymon Tuszyński – Szkoła Podstawowa nr 14 w Mysłowicach


Klasa IV-VIII

I miejsce – Bartosz Piechulek Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

I miejsce – Alan Sidełko Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

II miejsce – Aleks Zwierzyński – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

II miejsce – Dominika Wysocka- Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

III miejsce – Milena Pawlik – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

III miejsce – Igor Karpała - Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

wyróżnienia:

Julia Hinkelmann - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

Oskar Kubiczek – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3w Mysłowicach

Paulina Sieroń - Szkoła Podstawowa nr 14 w Mysłowicach

Zofia Kos – Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach

Natalia Knapek – szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Zofia Piznal - Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

Aleks Kakała – Szkoła Podstawowa nr 2 w Mysłowicach


III. Liceum

I miejsce – Zuzanna Morga - I Liceum Ogólnokształcące w Mysłowicach


Nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy w dniu 19 lutego 2020 o godzinie 16.00, kiedy to otwarta zostanie wystawa pokonkursowa i wręczone zostaną nagrody. Uroczystość będzie miała miejsce w auli Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach ul. Mikołowska 3.Wszystkim Uczestnikom i ich Nauczycielom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie.
Comments