Wyniki konkursu

Konkurs plastyczny -„Muzyką malowane  - muzyczne impresje w sztuce” został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach.
Na konkurs wpłynęło 138 prac plastycznych ze szkół podstawowych, szkół  ponadpodstawowych, placówek oświatowych. Prace były wykonywane w różnych technikach rysunkowych, malarskich, mieszanych, kolażu, własnych. Różnorodność, oryginalność, bogata kolorystyka, kreatywność to wartości artystyczne, które cechują praktycznie wszystkie nadesłane prace.
Prace plastyczne przyszły między innymi z: Łodzi, Dąbrowy Górniczej, Biłgoraju, Ligowia , Krzyżowic, Chatyłowa, Sompolina, Wrocławia, Czernichowa, Przegini Duchownej, Kalisza, Nowej Wsi Szlacheckiej, Jaworzna, Świętochłowic, Krakowa, Szprotawa, Krzeszowic,, Matczyna, Siemianowice Śląskie, Biała Podlaska, Lulina, Mysłowic, Bielany w Warszawie, Łomianki z Warszawy, Rzeszowa, Zawiercia, Mrzeżyna, Kędzieżyn Koźle, Strzelce Opolskie, Łubina Kościelnego, Sieroszowic, Krasnystawa, Lipna, Tychy, Milanówka.

Prace oceniano w następujących kategoriach:
1. Szkoła Podstawowa;
     Klasy I – III
              IV - VIII
2. Szkoły ponadpodstawowe.
3. Placówki oświatowe.


Szkoły podstawowe:
kl. I-III 
I miejsce  Szymon Jeruzalski - SP w Nowej Wsi Szlacheckiej
II miejsce Liliana Łuniewska  - SP 1 w  Milanówku
III miejsce Lena Pszyszlak  -  SP w Mrzeżynie
Wyróżnienia:  
Anna Tarnowska  - SP nr 18   w Lublinie
Julia Sobczak  - SP 5  Konstantynów Łódzki
Marietta Skalska - MDK w Biłgoraju
 
Kl. IV – VIII  
I  miejsce Weronika Muzyk, Tomasz i Maciej Simela SP 4 w Mysłowicach
II miejsce Eliza Borowska  - SP w Łubinie Kościelnym
III miejsce Hanna Gładkowska -  SP 1  w Lipnie
Wyróżnienia:            
Liliana Rudzka – Bialskie Centrum Kultury, Biała Podlaska                                  
Zuzanna Rudzka – Bialskie Centrum Kultury, Biała Podlaska 
Zuzanna Graczyk – SP w Mrzeżynie 

Szkoły ponadpodstawowe:
I miejsce Oliwia Winter – Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej 
II miejsce Maja Jakóbczak  – MDK w Świętochłowicach
III miejsce Martyna Wawrzynów – ZSP we Wrocławiu
Wyróżnienia:  
Paulina Kośmider – Liceum Ogólnokształcące w Strzelcach Opolskich
Justyna Wysocka – MDK w Krasnymstawie 

oraz szkoły specjalne:
I miejsce Wiktoria Kisiel - ZSP w Ostrowcu Świętokrzyskim
II miejsce Julia Mazurkiewicz -  ZSP w Ostrowcu Świętokrzyskim
III miejsce Martyny Seremak - ZSP w Ostrowcu Świętokrzyskim
Wyróżnienia
Marta Polit  - ZSP  w Ostrowcu Świętokrzyskim
Andrzej Śmiech -  ZSS w Matczynie
Hanna Boroń – Niepubliczna Szkoła Podstawowa ,,Edukal” w Kaliszu

Placówki  oświatowe:
I miejsce Siegert Dominika  - MDK w Świętochłowicach
II miejsce  Zuzanna  Przybysz -  Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Sompolinie 
III miejsce Maria Szymańska - Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Sompolinie 
Wyróżnienia
Eryk  Mosor - MDK Bielany w Warszawie
Julia Głąb - MDK w Tychach 
Adam Szubiak  - MDK w Biłgoraju

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!!!!
Nagrody zostaną wysłane do szkół i placówek.
Zapraszamy za rok!!!
Zdjęcia prac są na Facebooku .
Comments