Protokół z ogólnopolskiego konkursu plastycznego
,,Kosmiczne przygody – wycieczka w kosmos"

1. Do Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach zgłoszono 89 prac.

2. Komisja Konkursowa spośród zebranych prac plastycznych przyznała następujące miejsca:

Przedszkole:

  • Leon Sroczyński– I miejsce
    Przedszkole nr 16 w Mysłowicach

  • Nikodem Rossa – II miejsce
    Przedszkole nr 16 w Mysłowicach

Szkoły Podstawowe kl.I-III – prace plastyczne

  • Lidia Kołodziejczuk – I miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

  • Gabriela Batog – II miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

  • Oksana Pilarska – II miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

  • Martyna Syrek – III miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 15 w Jaworznie

Wyróżnienia:

  • Michał Sadowski
    Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach


Szkoła Podstawowa kl.IV-VI- prace plastyczne

  • Amelia Więcławek – I miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 18 w Sosnowcu

  • Lena Gadalińska – II miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

  • Natasza Brzozowska III miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 18 w Sosnowcu

Wyróżnienia:

Gabriela Frączek Szkoła podstawowa nr 4 w Mysłowicach
Michał Mendelski Szkoła Podstawowa nr 4 w Mysłowicach

Szkoła Podstawowa kl.V-VIII- prace plastyczne

  • Izabela Helbin- I miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

  • Szymon Domagała – I miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

  • Zofia Kołodziejczyk- II miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 10 w Mikołowie

  • Amelia Ciesielska – II miejsce
    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Mysłowicach

  • Wiktoria Pietrzyk – III miejsce
    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Mysłowicach

  • Hanna Ogierman III miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

  • Wiktoria Karoń – III miejsce
    Szkoła Podstawowa w Poraju

Wyróżnienia:

  • Jakub Powaga Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach

  • Liliana Suślik Szkoła Podstawowa nr 4 w Mysłowicach

  • Zuzanna Starak Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 3 w Mysłowicach

  • Anna Starodubstsewa Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach

MDK

Celina Psiuk – I miejsce

Zuzanna Zaremba – II miejsce

Klara Włosińska – III miejsce


Wyróżnienie:

Nadia Habryka

Wszystkich nagrodzonych zapraszamy 8 czerwca 2022 roku, na godzinę 16:30

do Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach na wręczenie nagród

do auli budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Mysłowicach


Gratulujemy i serdecznie zapraszamy !